قوانین و شرایط جذب آگهی

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذير خواهد بود.
درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در پارس تولز (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پارس تولز باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد همینطور برای هماهنگی با الگوریتم پاندای گوگل تمامی لینک ها خروجی به همراه تگ Nofollow ارائه می گردد .
مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال پارس تولز در قبول بنر و آگهی مختار است.
تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم پارس تولز آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.
پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.
در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای پارس تولز نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده پارس تولز نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.
 
برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه
سایتهایی که فعالیتی مشابه با سرویس وبلاگ دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ میکنند.
سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.
هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.
بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.


پرسش های شما
سوال : نحوه چیدمان آگهی ها و بنرهای به چه صورتی می باشد ؟
پاسخ : همیشه آگهی ها و یا بنرهای جدیدتر در بالای آگهی های دیگر قرار می گیرد .
سوال : حجم بنرهای تبلیغاتی چه مقدار باید باشد؟
پاسخ : حجم بنرها باید زیر 40 کیلوبایت باشد .
سوال : آیا لینک بنرها و یا تبلیغات متنی بصورت مستقیم قرار می گیرد ؟
پاسخ : در حالت معمول تمامی بنر ها برای شمارش کلیک دارای لینک غیرمستقیم هستند اما تبلیغات متنی بدلیل عدم شمارش کلیک دارای لینک مستقیم می باشند .
سوال : در صورت عدم پاسخ از تبلیغات امکان کنسل نمودن آگهی و بازگشت وجه وجود دارد ؟
پاسخ : بله پس از کسر 20% هزینه کنسلی ،  باقیمانده مبلغ آگهی شما بر اساس تعداد روزهای باقیمانده محاسبه و به حساب شما برگشت داده می شود  .
سول : آیا امکان ارسال کد در بخش تبلیغات بنری وجود دارد ؟
پاسخ : خیر .


اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله